Kāpēc zaļie griķi "MANA ĢIMENE"?

Mūsu griķi tiek audzēti plašajos Latvijas Gaujas Nacionālā parka laukos. Parka teritorijā tiek uzturēta dabīga floras un faunas vide. Visi 200 Bio - saimniecības hektāri atrodas vairāku desmitu kilometru attālumā no rūpnieciskām ražotnēm.

Nav pārsteigums, ka laboratorijas izmeklējumi, ko veica zinātniskais institūts BIOR, pierādīja: mūsu griķi nesatur nekādus ķīmiskus piemaisījumus un citu piesārņojumu pēdas - tas ir absolūti ekoloģiski tīrs produkts. Tāpat mūsu uzņēmumam ir piešķirts Bio kvalitātes sertifikāts (LV-BIO-001), Eiropas Savienības bioloģiskās lauksaimniecības produkta marķējums – “Zaļā lapa” un zīme “Latvijas labums”.

Kopā ar labākajiem Latvijas dizaineriem esam radījuši pievilcīgu iepakojumu.
Ārējais iepakojums, izgatavots no mūsdienīga, šobrīd populāra, praktiska un dabai draudzīga kraft-kartona
Iepakojuma vizuālais noformējums ir radīts ar domu attēlot un starptautiskajos tirgos parādīt autentisku Latvijas vidi. Tieši šim nolūkam uz iepakojuma izvietojām zīmējumu, kuru pēc mūsu pasūtījuma radīja latviešu mākslinieks. Tas padara produkta tēlu ekskluzīvu un pievilcīgu.
Lai pircējs, pirms pirkuma varētu pārliecināties par saturu un graudu lielisku vizuālo izskatu, esam radījuši caurspīdīgu lodziņu Latvijas valsts kontūras formā, kas norāda uz ražotāja valsti - attiecīgi popularizējot arī Latviju ārpus tās robežām.

Uz iepakojuma izveidojām QR kodu, kuru noskenējot ar tālruni, iespējams redzēt gatavas maltītes attēlus un receptes no elitāra restorāna šefpavāra.
Katrā iepakojumā ir 4 porcijas, kas ir ērti pagatavojamas, viegli dalīt produktu ievērojot pareizas ūdens proporcijas.
Turklāt uz iepakojuma esošais teksts, kā arī dizains ir sertificēts "LATSERT", kas nozīmē, ka tas atbilst Eiropas standartiem. Zaļos griķus "MANA ĢIMENE" piedāvājam izvietot tirdzniecības vietās speciālos "Show-Box", katrā no tiem ir 10 iepakojumi.

Kontakti

Adrese:
M. Krasta 83, Rīga, LV-1003, Latvija
info@biograudi.lv | (+371)2962 4524
©2017, SIA Baltic Bio Grain. Visas tiesības aizsargātas.
Sekojiet mums sociālajos tīklos:
Komerciāliem mērķiem publicētās informācijas izmantošana ir iespējama tikai to saskaņojot (saņemot atļauju) ar SIA "Baltic Bio Grain".