Zaļie griķi – domāti tiem, kuri rūpējas par sevi, savu ģimeni un domā par nākotni. Mēs ne tikai piedāvājam izcilus griķus, mēs aicinām pārdevēju un pircēju izvēlēties veselīgus produktus.

Mēs esam atvērti sadarbībai ar dažādu valstu partneriem.

Lūk 7 iemesli, kāpēc mūsu griķi ir izdevīgi pārdevējam un veselīgi pircējam.

Iemesls No1.

Augstākās kvalitātes ekoloģiski tīrs produkts.

Mūsu griķi ir audzēti tīrā vidē Gaujas Nacionālajā parkā, burtiski valsts aizsardzībā. Kvalitāte ir pierādīta laboratoriski un apstiprināta ar bioprodukta kvalitātes sertifikātu.

Iemesls No2.

Profesionāļu izvēle.

Mūsu griķus izvēlas Latvijas un citu Eiropas valstu progresīvākie restorāni, kuri liek likmi uz produktu kvalitāti un veselīgumu (Sunset Riga, Food Factory u.c.). Labākie pavāri zina: zaļie griķi kliedē mītu, ka ēst veselīgi – nozīmē negaršīgi. Tas ir produkts ar maigu riekstu garšu, lieliska piedeva dažādiem ēdieniem, kā arī izmantojami salātu pagatavošanā.

Iemesls No3.

Pieprasījums pēc zaļajiem griķiem nemitīgi pieaug.

Eiropā zaļos griķus pērk biežāk par parastiem. Šī tendence nostiprinās un pieaug. Parasti šo produktu izvēlas cilvēki ar vidēja vai augsta līmeņa ienākumiem, kas vairāk domā par veselīgu dzīvesveidu un dabīgu uzturu. Pierādīts: patērētāji labprāt uzticās Latvijā audzētiem produktiem.

Iemesls No4.

Veiksmīgs iepakojums

Kopā ar pieredzējušiem dizaineriem esam radījuši pievilcīgu un veiksmīgu iepakojumu, kas ir sertificēts Eiropas līmeņa aģentūrā. Esam gatavi mainīt iepakojuma dizainu un materiālu atbilstoši tirgus prasībām un tendencēm. Iepakojumā ir iestrādāts QR kods, kas ļauj aplūkot restorāna šefpavāra no zaļajiem griķiem pagatavotu recepti, iekļaujot tā vizuālo izskatu. Veidotais noformējums izceļ nacionālās īpatnības, akcentējot produkta vietējo izcelsmi. Griķu iepakojumiem tiek pievienots "Show-Box" — kaste 10 iepakojumiem ērtai izvietošanai tirdzniecības vietās.

Iemesls No5.

Mēs reklamējam produktu un pārdevēju.

Mūsu produkta popularizēšanai, sadarbosimies ar šopper - marketinga kompāniju SOBRUM Group, regulāri veiksim dažādas akcijas, izmantojot visus pieejamos līdzekļus: medijus, sociālos tīklus, dalību ar veselīgu uzturu saistītos sabiedriskajos pasākumos, u.c. Reklāmās un PR akcijās neaizmirstam norādīt savus partnerus.

Plānojam pievērst uzmanību savai produkcijai arī ar citiem līdzekļiem:

  • speciāls tirdzniecības vietu noformējums;
  • degustācijas un gatavās receptes, mērču līnijas sadarbībā ar ražotājiem;
  • produkta iekļaušana kulinārijas - izklaides raidījumos;
  • dalība veselīga dzīvesveida pasākumos u.c.

Tas viss uz mūsu rēķina. Daļa no minētajiem pasākumiem var notikt pārdevēja teritorijā, kā arī viņa reklāma publiskajā telpā.

Iemesls No6.

Elastīga sadarbība.

Mēs cenšamies atrast kopīgu valodu ar izplatītājiem, meklējot abpusēji izdevīgus risinājumus, uzklausot un ņemot vērā visu intereses, lai griķu cena, piegādes laiks un veids, kā arī apmaksas termiņi būtu savstarpēji izdevīgi. Mēs startējam ar jaunu produktu, tādēļ esam atvērti jebkurām idejām un sadarbības iespējām. Ticam, ka vienmēr var atrast interesantu un abpusēji izdevīgu sadarbības veidu. Produkta cenas un kvalitātes attiecības, kā arī sadarbības nosacījumi neliks Jums vilties.

Iemesls No7.

Dalība veselīga uztura kustībā – tas ir izdevīgi.

Mūsu produkcijas izplatītāji ne tikai piedalās sabiedrības veselības uzlabošanā, bet gūst labumu, piesaistot progresīvi domājošu, maksātspējīgu auditoriju. Zaļie griķi paši par sevi dod zināšanas par veselīgu uzturu. Piemēram: to dabīgā krāsa ir zaļa, bet ne brūna. Graudi – dzīvi, spējīgi dīgt, satur lielu daudzumu vērtīgu vielu, atšķirībā no tradicionālajiem griķu graudiem, kas tiek apstrādāti termiski un zaudē daļu no iepriekšminētām īpašībām.

Mūsu moto: "Veselīga maltīte – laimīga ģimene". Aicinām Jūs, jau tagad kļūt par svarīgu kustības daļu! Esam pārliecināti: zaļajiem griķiem ir nākotne.

Esam droši: Jūs pārliecinājāties, ka iemesli mūsu sadarbībai ir daudz vairāk par septiņiem.

Lejupielādēt prezentācijas

prezentācija
7 iemesli

Interesē, atstājiet telefona Nr., mēs Jums atzvanīsim cik vien ātri iespējams!

©2017, SIA Baltic Bio Grain. Visas tiesības aizsargātas.
Sekojiet mums sociālajos tīklos:
Komerciāliem mērķiem publicētās informācijas izmantošana ir iespējama tikai to saskaņojot (saņemot atļauju) ar SIA "Baltic Bio Grain".